home page

upozornění: stránka obsahuje grafické prvky a v mobilní verzi nemusí být zobrazena korektně

Zprávy z Vysoké školy finanční a správní:

 

celý text...
17.03.2017  Naše studentka Ester Ledecká je mistryní světa!
Ester na mistrovství světa v Sieře Nevadě sbírá jednu medaili za druhou. Po stříbru ve slalomu paralelním nenašla konkurenci ve slalomu obřím. Může se tedy těšit ze zlatého kovu a my se přidáváme s gratulací!

celý text...
16.03.2017  Je Evropa na pokraji rozpadu? Čeká nás po Brexitu ještě Frexit? Ovlivní zvolení D. Trumpa novým prezidentem USA světový obchod? Na všechny tyto otázky odpoví naše další Finanční a investiční fórum, které se bude konat v Kongresovém centru Vysoké školy finanční a správní ve čtvrtek 6. dubna 2017 od 14:00 hod.

celý text...
08.03.2017  Už jen do poloviny března se můžete přihlásit na jeden z výměnných studijních pobytů na zahraniční univerzitě. Nenechte si tuto mimořádnou možnost rozšířit si svoje obzory ujít!
   foto   Celý text

VŠFS získala mezi prvními akreditaci na pořádání zkoušek podle zákona o spotřebitelském úvěru
VŠFS získala mezi prvními akreditaci na pořádání zkoušek podle zákona o spotřebitelském úvěru
06.03.2017  Vysoká škola finanční a správní získala k 3. březnu 2017 akreditaci k pořádání zkoušek podle zákona o spotřebitelském úvěru! Podrobnosti naleznete zde.

celý text...
28.02.2017  V pátek 24. 2. 2017 se na branickém Hamru uskutečnil již 6. ročník fotbalového turnaje pro střední školy, který pořádá Vysoká škola finanční a správní. Všech 12 hrajících týmu přivítal maskot Bohemky, zelený klokan, který sklidil velký úspěch. Každý ho chtěl vidět, každý si na něj chtěl sáhnout.
   foto   Celý text

celý text...
24.02.2017  Už ve čtvrtek 2. března 2017 jste se mohli zúčastnit dalšího z atraktivních fór MF Dnes, tentokrát na téma Odliv zisků z České republiky: aktuální situace a konkrétní daňové souvislosti. Akce se konala v Kongresovém centru VŠFS.

celý text...
24.02.2017  V úterý 21. února se konalo historicky první Slavnostní zasedání Vědecké rady VŠFS, na němž byly uděleny prof. Ing. Lubomíru Cyhelskému, DrSc. (v nepřítomnosti), doc. Ing. Vladislavu Pavlátovi, CSc., a prof. Ing. Františku Zichovi, DrSc. medaile za zásluhy o rozvoj vědy a vzdělanosti.
   foto   Celý text

Starší zprávy
Home | Univerzita | Fakulty | Uchazeči | Studium | Výzkum | Kurzy | Zahr. styky | Kontakty

webmaster  (c) Vysoká škola finanční a správní